PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Nejčastější dotazy
Chybí Vám informace, které by Vám pomohly při Vašem rozhodování při pořizování stínících systémů? Připravili jsme pro Vás nejčastější otázky a odpovědi, abyste informace získali co nejdříve. Pokud nenajdete odpověď na otázky zde, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo pomocí dotazníků na našich stránkách. Na Vaše dotazy rádi odpovíme.

1. Jaký stínící systém si mám pořídit?

Naše společnost vždy doporučuje použít venkovní externí systémy, protože jen externí clona je účinná ochrana proti nežádoucím slunečním paprskům, a tím zabraňuje přehřívání interiéru. Zda použít rolety, slunolamy, či jiné řešení, záleží vždy na typu a koncepčním řešení budovy a požadavcích konečného uživatele.

2. Jaké jsou hlavní výhody externích stínících systémů?

Externí stínící systémy mají tu výhodu, že zabraňují průniku tepelné složky slunečního záření s maximálním omezením přenosu radiačních a konvekčních složek tepla do interiéru. Speciální látky těchto stínících systémů mají vlastnosti, které zadržují sluneční paprsky a zabraňují oslnění. Externí stínící clony kromě své vysoké funkčnosti plní také estetickou roli. Máte kontrolu nad světlem, slunečním teplem a clona Vás chrání proti škodlivým UV zářením. Navíc pořízením našich stínících systémů šetříte energii a vytváříte tak ekologicky šetrné vnitřní prostředí.

3. Kde všude lze externí stínící systémy použít?

Externí stínící systémy můžete použít jak u novostaveb tak při renovaci. Všude tam, kde jsou velké prosklené plochy a dochází k přehřívání místností, zejména v administrativních budovách, nákupních galeriích, občanské výstavbě. Samozřejmostí je i použití na okna rodinných domů.

4. Jaká je záruka na stínící systémy?

Všechny používané materiály včetně látek jsou vysoce kvalitní, mají dlouhou životnost. Roletové systémy jsou vyrobeny převážně z hliníku s použitím nerezových a plastových komponentů. Látky jsou polyesterové nebo ze skleněného vlákna. Veškeré materiály potřebné pro výrobu a montáž slunolamů jsou hliník a nerez. Záruka na roletové systémy a slunolamy je 5 let, u Fixscreenu® díky jeho mimořádným vlastnostem (viz. testy ve větrných tunelech) dokonce 7 let!

5. Jak udržovat látku roletových systémů?

Celý systém vyžaduje jen minimální údržbu, ale abyste si našich výrobků mohli užívat co nejdéle, doporučujeme dodržovat některá pravidla. Mokrou roletu nikdy nenechávejte srolovanou déle jak 3 dny, abyste předešli plísním a skvrnám. Vyhněte se čištění na ostrém slunci. Nepoužívejte žádné agresivní brusné prostředky. Roletu stačí očistit běžnými čistícími prostředky a vlažnou vodou. V případě větších nečistot použijte speciální čistící prostředky, ktreré poskytuje naše společnost. Také jsme schopni zajistit pravidelnou údržbu. Jednou za rok by se měli promazat sklápěcí nebo otáčecí části.

6. Jaké jsou minimální a maximální rozměry rolet?

U Fixscreenu® je maximální rozměr 18 m2 ( max. šířka 6 m a max. výška 3m nebo naopak max. šířka 3m a max. výška 6m ). U Miniscreenu® je maximální rozměr 10,4 m2. U Verandascreenu® je maximální rozměr 21m2. Je také možnost sdružených rolet, tzn. jeden motor pro dvě rolety. Všechny výrobní rozměry najdete v prospektech, které jsou k dispozici ke stažení na našich stránkách.Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist