PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


VARIOSCREEN + INTERSCREEN : Zastínění světlíků Zlín-průmyslová zóna
Zastínění světlíků systémem VARIOSCREEN® na budově TIC ZLÍN s.r.o. ve Zlíně.
Vnitřní rolety s motorickým ovládáním a látkou HEXCELSCREEN black out. Nad velkým konferenčním sálem, který slouží i jako přednášková místnost s LCD projektory se nacházejí dva zenitní světlíky 2,5 x 6,0 m, které zajišťují prosvětlení chodeb ve spodních patrech, ale během promítání jimi vniká tolik denního světla, že znemožňují promítání LCD projektory. Proto zde byly na oba světlíky nainstalovány variabilní systémy solární ochrany : VARIOSCREEN v modifikaci black out (téměř zcela světlonepropustné). Během normálního provozu jsou světlíky v automatickém chodu. Aby nevnikalo do místnosti nežádoucí světlo během konferencí, mohou se manuálně zatáhnout. Pro zlepšení světelných podmínek byly na horizontální prosklení nainstalovány vnitřní roletové systémy s motorickým ovládáním a black out látkou HEXCELSCREEN. Veškeré ovládání je zajištěno systémem BECKER PSF - rádiem řízené motory. Obsluhu zajišťují již osvědčené ovladače BECKER CENTRONIC.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist