PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


FIXSCREEN® : Nekompromisní solární ochrana vertikálních oken
Zastínění jižních oken fasády výrobní haly variabilním systémem FIXSCREEN®.
Výrobní hala s převažující strojírenskou výrobou , která je velmi přesná a vyžaduje udržení teploty v určitém rozmezí. Před nutným osazením klimatizace byl omezen zdroj tepla v letních měsících o cca 22 kW což ušetřilo náklady na pořízení klimatizace o 275.000,- CZK a roční úspory na provozu klimatizace o cca 63.000,- CZK. Protože se jedná o stavbu umístěnou ve stálém větrném pásmu byl zvolen systém FIXSCREEN® s odolností vůči větru 90 km/hod (25m.sec-1). Systém je napojen na automatické ovládání BECKER SWC441 s individuálním ovládáním každého okna a s automatickým chodem při dosažení určitého stupně slunečního záření 7 dní v týdnu. Toto velmi komfortní ovládání zaručuje i přes víkend dostatečné snížení příjmu sluneční energie tak aby nedošlo k prohřátí haly přes slunečný a teplý víkend.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist