PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


Dodávka a montáž interiérových rolet do UC ve Zlíně
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně vybudovala unikátní stavbu, která je součástí komplexu multifunkčních objektů s názvem Kongresové a univerzitní centrum Zlín.
V univerzitním centru, jež patří zlínské univerzitě jsme provedli dodávku a montáž interiérových rolet pro zastínění velkoformátových oken. Rolety jsou vyrobeny ze speciální látky SCREEN VISION 10%, která zabraňuje průniku tepelné složky slunečního záření. Dodávka obsahovala jak rolety na manuální ovládání, tak i rolety s elektrickým pohonem – motory Becker. Jelikož byly rolety velkých rozměrů, pomocí bočního vodícího lanka byl zajištěn bezproblémový chod. Díky komfortním ovladačům Becker je ovládání elektrických rolet velmi snadné. Veškeré podpůrné montážní prvky (konzoly, úchytky…) byly sladěny s barvou rolet a místností, tak nenarušovaly celkový dojem interiéru.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist