PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


Slunolamy ICARUS® - zastínění školícího střediska budovy T-Mobile
Zastínění prosklené střechy školícího střediska budovy T-Mobile v Lounech slunolamy Icarus® s náklopnými lamelami Aerowings 200.
Externí hliníkové slunolamy Icarus® s náklopnými lamelami Aerowings 200 jsou rozmístěny po celkové ploše prosklení. Do stávající konstrukce prosklené střechy se namontovaly konzoly pomocí nerezových šroubů. Na tyto konzoly se namontovala nosná konstrukce slunolamů, do které se přišroubovaly jednotlivé lamely. Tyto lamely jsou spřaženy táhlem, jež jsou poháněny elektromotory, které jsou uchyceny na kraji systému v horní části střechy. Všechny komponenty jsou z materiálů nerez nebo hliník.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist