PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


ICARUS® PLANO 60 - zastínění funkcionalistické vily v Luhačovicích
Zastínění prosklené části funkcionalistické vily obloukovými slunolamy Icarus® Plano 60 v Pražské čtvrti v Luhačovicích.
Externí hliníkové slunolamy Icarus® Plano 60 jsou rozmístěny ve vrchní a spodní části prosklení. Ve vrchní části brání nadměrnému příjmu slunečních paprsků v teplých měsících od května do září. Ve spodní části brání slunolamy pronikání slunečních paprsků do prostoru bazénu, aby nedocházelo k nadměrnému odpařování vody a zároveň jsou navrženy tak, aby snižovaly průzor do interiéru. Díky slunolamům je v prostoru bazénu dostatek denního světla bez nepříjemné tepelné složky slunečního záření.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist