PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


VARIOSCREEN® + VERTISCREEN® : Zastínění vstupní recepce BRNO
Zastínění prosklené vstupní recepce společnosti Roplasto Profile s.r.o. v Brně. Na střešní část je instalován systém VARIOSCREEN®, na vertikální stěny systém VERTISCREEN®.
Jižně orientovaná zimní zahrada sloužící jako vstupní recepce do společnosti s počítačovým pracovištěm. V letních měsících nebylo možné tuto recepci využívat díky nadměrnému hromadění tepla. V zimních měsících zase snižovalo zrakovou pohodu slunce nízko na horizontu. Po pečlivém zvážení všech vstupních údajů byl na střecho namontován systém VARIOSCREEN® a na vertikální prosklení systém VERTISCREEN® . Oba systémy jsou ovládány automatikou BECKER, ale zároveň je lze manuálně ovládat i jednotlivě.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist