PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


VARIOSCREEN s mezilehlým kloubem : Zastínění zimní zahrady BRNO EDEN
Ukázkový projekt zastínění zimní zahrady systémem VARIOSCREEN® se nachází v celoroční stálé expozici EDEN v Brně. Je zde instalován systém VARIOSCREEN® s jedním kloubem a jako clona je použita látka SOLTIS® 86 ve třech různých barevných provedeních.
Na vzorovém domě a její přilehlé zimní zahradě byl nainstalován systém solární ochrany zimních zahrad VARIOSCREEN®. Systém je nainstalován s mezilehlým kloubem, který zajišťuje i zastínění vertikálních ploch. Takže si každý uživatel může představit i tuto možnost systému VARIOSCREEN®. Dům a zimní zahrada jsou celoročně přístupné. Během výstav probíhajících na BVV se zde uskutečňují přednášky. Jsou zde také naši odborníci připravení Vám poskytnout fundované informace, popřípadě Vám ochotně poradí s Vaším problémem.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist