PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Reference


Posuvné stínící panely s lamelami Alaris Aero 120
Dodávka posuvných stínících panelů na rodinný dům v Kanicích u Brna. Panely jsou zhotoveny z lamel Alaris Aero 120 umístěnými v rámu pod úhlem 40° a s roztečí 112 mm. Posuv panelům je řešen manuálně s koncovými dorazy v kolejnici. Panely jsou povrchově upraveny proti povětrnostním vlivům v odstínu odpovídající barvě RAL 9006.

MORAVIA CONSULTING BRNO - ALARIS AERO 190 MOVABLE
Naše společnost dodávala systém hliníkových slunolamů a to ALARIS AERO 190 MOVABLE v barvě RAL 9007. Na jižně orientované fasádě byly instalovány horizontální plně náklopné slunolamy ALARIS AERO 190 MOVABLE.

Hotel ALESSANDRIA Hradec Králové
Dodávka a montáž celohliníkových slunolamů ALARIS AERO 120, v barvě RAL 9006 na hotel ALESSANDRIA Hradec Králové.

Knihovna Karviná
Kompletní dodávka slunolamů a žaluzií na Knihovnu v Karviné. Jednalo se o dodávku slunolamů ALARIS 120 AERO a Žaluzií C-80.

Natáčecí slunolamy ALARIS AERO
Terasové domy Červený Hrádek

EUROVIA - Jihlava


Městský úřad Vrchlického - JIHLAVA


KAMPUS - Nebušice


Slovanka - OPTIKA


Kongresové a Univerzitní centrum Zlín


Zastínění radnice v Holýšově
Dodávka a montáž horizontálních slunolamů Icarus®.

Zastínění TC úřadu vlády ČR pohyblivými lamelami ICARUS ARCH MOVABLE
Naše společnost byla vybrána ve výběrovém tendru pro zastínění tiskového centra úřadu vlády ČR jako nejlepší vhodný dodavatel jak cenou tak technickým řešením.

ICARUS® PLANO 60 - zastínění funkcionalistické vily v Luhačovicích
Zastínění prosklené části funkcionalistické vily obloukovými slunolamy Icarus® Plano 60 v Pražské čtvrti v Luhačovicích.

Slunolamy ICARUS® - zastínění školícího střediska budovy T-Mobile
Zastínění prosklené střechy školícího střediska budovy T-Mobile v Lounech slunolamy Icarus® s náklopnými lamelami Aerowings 200.

Zastínění světlíku na typizovaném autosalonu ŠKODA - ICARUS ARCH
Externí hliníkové systémy Icarus® ARCH s náklopnými lamelami Aerowings 200. Jedná se o zastínění polykarbonátového obloukového střešního světlíku. Systém je poháněn elektromotorem a ovládán komfortními ovladači Becker.Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist