PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
FIXSCREEN®
PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy Ochranná clona před sluncem FIXSCREEN® byla vyvinuta firmou Kestelyn Sunprotection a je první clonou na světě, která je opravdu větruvzdorná.

Díky geniálnímu systému drážek je clona v každé pozici větruvzdorná a v uzavřené poloze zajišťuje ochranu proti hmyzu. Jedná se o jednoduchý princip, kdy je clona proti slunci vybavena speciálním lemem se symetrickou drážkou. Díky tomuto systému je tento celek důkladně upevněn v obou bočních profilech nebo vodičích.

Fixscreen, technologicky vysoce kvalitní systém nabízející komfort, může být použit v občanských, administrativních nebo průmyslových budovách. Jeho použití je všestranné.


Fixscreen nabízí kvalitní řadu větruvzdorných systémů.


FIXSCREEN® 85 max. šířka 2,5 m a výška 1,6 m. Tato malá zástěna je důležitá pro trh se "standardními okny".

FIXSCREEN® 100 max. pro šířku do 4 m a max. výšku 2,7 m (10,8 m2).

FIXSCREEN® 150 max. šířka 6 m a max. výška 3 m nebo naopak (do 18 m2).


Rozšířený výběr barev jak u clon, tak u profilů je zárukou, že Fixscreen bude v dokonalé harmonii s architekturou vašeho bytu či firmy, což automaticky vede k příjemné životní a pracovní atmosféře.
Všechny materiály pro Fixscreen jsou 100% odolné proti korozi.
Používáme výlučně nerezové šrouby.
Hliníkové profily jsou ze slitiny EN AW - 6063T66.
Profily je možné práškově lakovat v jakékoli požadované barvě dle RAL.Výhody clony Fixscreen

Inteligentní systém drážek u clon Fixscreen garantuje:

Větruvzdornou roletu
Fixscreen splňuje evropskou normu EN 13561 (Wind resistance class - odolnost proti větru). Vibrující a rozbité rolety jsou již minulostí.

Celoplošně napnutou roletu
Princip drážek garantuje pevnou roletu bez shrnovaní a trhání látky.

Kontrolu nad světlem
Fixscreen zadrží sluneční paprsky ještě před tím, než se dostanou do kontaktu s oknem. Nehrozí tedy, že dojde k oslnění a nepříjemnému odrazu světla. Přesto ale neztratíte vizuální kontakt s vnějším okolím. Výhled ven je důležitý a je zachován. Dle hodnot propustnosti světla si můžete vybrat druh a odstín látky.

Kontrolu nad teplem a energií
Speciálně navrženo k účelu zadržení slunečních paprsků a realizování optimální vnitřní teploty. Speciální ochranná clona před sluncem dokáže přehřátí čelit. Nežádoucí teplo se nedostane dovnitř. Tím můžete znatelně ušetřit na ochlazování a klimatizaci. V zimě necháte sluneční teplo proniknout dovnitř a večer můžete pomocí spuštěné rolety omezit ztrátu tepla. Co se týče regulace tepla, je možné vybrat si z několika různých hodnot v závislosti na zvolené látce.

Ochranu proti hmyzu
Intezivní ventilace je možná, aniž by hmyz dostal sebemenší šanci proniknout do Vašich příbytků. Mezi vodičem a roletou není otvor, kudy by se hmyz mohl dostat dovnitř. Spodní zátěžová lišta, která je vybavena těsněním, zaručuje dokonalé přilnutí s prahem.

Tichý provoz
Garantujeme spodní lištu bez vibračních zvuků.

Jednoduchou obsluhu
Manuální či elektrická obsluha.

Jednoduchou údržbu
Fixscreen vyžaduje jen minimální údržbu.

Jednoduchou montáž
Montáž před okenní rám nebo zeď (nástavbu). Rovněž je možné upevnění nad okno bez krytu s vestavěnými násadkami.

Velké rozměry do 18 m2
Fixscreen 150 je vhodný pro rozměry do 6 m šířky a 6 m výšky s maximální plochou 18 m2.
Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist