PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Interiérová řešení
PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy Interiérové rolety s látkou Soltis® nebo Screen®

Popis výrobku
Rolety se skládají z lehké, ale pevné hliníkové trubky, na kterou je navinuta stínící látka. Na spodní části látky je nasunut hliníkový profil, díky němuž je clona nejen esteticky ukončena, ale především napínána do rovné plochy. Na zvoleném konci rolety je umístěn zvolený ovládací mechanismus a celý komplet je upevněn do stěny, stropu nebo výklenku pomocí kotvících prvků. V různých variantách mohou být rolety doplněny o boční vedení lankem nebo v lištách a horní kazetu.

Materiály
Rolety jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ať již je to hliníková slitina pro trubku a spodní profil, odolný tvrzený plast u převodovky a příchytek, nebo samotná stínící látka, to vše je vyvinuto a vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu a dlouhodobé bezproblémové užívání. Bezchybná funkce rolety je testována již během výrobního procesu.

Látky
Stínící látky Soltis® pro rolety nabízíme v různých typech a barvách. Důležitým faktorem při výběru látky je hustota a propustnost - od lehkých látek pro přistínění a rozptýlení světla až po zcela neprůsvitné pro zatemnění.
Další látkou splňující vysoké nároky uživatele jako ochrana před slunečním zářením je Screen®. Tato látka je tkaná ze skleněného vlákna s polyesterovou úpravou. Dodává se taktéž v široké barevné škále. Obě tyto látky jsou schopny zachytit až 90% tepelné složky sluneční energie.
Každý klient si tak může vybrat své rolety přesně podle svých potřeb a představ.

Ovládání
Rolety je možné ovládat několika způsoby. V dnešní době se stále větší popularitě těší elektromotorický pohon. Jedná se o tzv. trubkové motory, které jsou celé zasunuty do trubky a proto vůbec neruší celkový vzhled rolety. Podle velikosti rolety a průměru trubky se používají motory s napájením buď 230V nebo 24V. Pro samotné ovládání se používají místní nástěnná tlačítka, přenosné dálkové ovladače, popřípadě centrální spínací hodiny s celou řadou doplňkových funkcí.
Pokud se rozhodnete pro rolety s manuálním ovládáním, můžete podle typu rolety volit mezi kuličkovým řetízkem, pružinovým provedením a klikou.

Údržba Stínící tkaniny pro rolety jsou antistaticky upraveny a není tedy třeba žádná zvláštní údržba. V případě zvýšené prašnosti můžeme k čištění rolety použít vysavač nebo suchý hadřík. U látek Soltis® či Screen® můžeme skvrny omýt jarovou vodou nebo speciálním čistícím prostředkem.


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist