PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
MINISCREEN®
PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy Miniscreen je kompaktní systém rolet, který dobře vyhovuje modernímu designu. Systém byl vyvinut v souladu s aktuálními normami a výborně se integruje do koncepce zdraví prospěšné stavby.

Miniscreen je synonymem maximálního komfortu za minimální cenu. Je vyráběn na míru s použitím speciálních látek, které zabraňují průniku solárního záření do interiéru.

Výborně ovládá a kontroluje světlo a teplo. Používá se v rámci velkých projektů, jako i v jednotlivých privátních bytech.

Systém může být instalován s tradičními hliníkovými vodítky nebo s jednoduchými vodícími lanky.
Může být montován dvěma způsoby:
- profilový rám na bočních hliníkových vodítkách
- rám zavěšený pomocí montážních třmenů

Všechny látky ochranné clony mají vysoký koeficient ochrany proti slunečnímu záření a přináší příjemnou teplotu a osvětlení ve Vašich obytných nebo pracovních místnostech. Látky jsou vyrobeny z látek Soltis a Screen a také existuje široká paleta interiérových pláten pro úplné zatemnění.

Miniscreen může být ovládan jak manuálně tak elektricky.

Miniscreen je vyráběn až do max. šířky 3,80 m a do max. výšky 4,00 m. Na plochy větších rozměrů, může být sdružen maximálně ze dvou částí, kde jedna část obsahuje elektrické ovládání.

Kazeta rolety a vodící profily se vyrábí standardně v těchto barvách RAL: perlově bílá, antracitová, hnědá, krémová, hliníková, bílá, sněhově bílá.
Na přání zákazníka je možný výběr ze všech barev RAL.
Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist