PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Profil naší společnosti
Společnost PELZ CZ s.r.o. byla založena v roce 1998 jednatelem a zároveň jediným společníkem panem Radkem Pelzem.

V dobách svého vzniku se orientovala pouze dodávky na průmyslových stínících systémů a v roce 2000 začala produkovat i prosvětlovací prvky a od roku 2002 i výrobu konstrukcí z ušlechtilých materiálů.

V oblasti solární ochrany nabízíme celou řadu řešení s použitím různých produktů a moderních stínících systémů. Pro průmyslové aplikace je určen nástřik speciálním lakem HEATSHIELD nebo lepení solárních fólií, kterých je celá škála. Pro občanskou výstavbu naše společnost dodává stínící systémy belgické firmy RENSON, se kterou spolupracujeme od roku 2003. Jedná se o variabilní systémy s látkami SOLTIS nebo SCREEN nebo hliníkové slunolamy, jež začínají stále více nabírat na popularitě.

V oblasti prosvětlovacích systémů se specializujeme na dodávky a montáž přístřešků, zasklení pergol a zimních zahrad. Pro tyto účely používáme kvalitní polykarbonátové vícekomorové desky . Konstrukce přístřešků a ostatních prosvětlovacích prvků jsou výhradně ze slitin hliníku, aby bylo možné zaručit konečnému zákazníkovi vysokou užitnou hodnotu a dlouhou záruku.

Naše společnost se také zabývá výrobou konstrukcí z ušlechtilých materiálů (slitiny hliníku, nerez a ostatní ) dle dodané výkresové dokumentace.

Abychom uspokojili potřeby různých kutilů, kteří si rádi své prosvětlovací prvky realizují ve své režii, nabízí naše společnost také prodej a formátování prosvětlovacích materiálů.

Společnost provozuje svoji činnost v pronajatých prostorách SHC konsult s.r.o. na adrese Dr.E.Beneše 1029, Otrokovice.

Společnost má k daným činnostem příslušná oprávnění a povolení


PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Živnostenský list Živnostenský list Živnostenský list Výpis z OR Osvědčení o registraci
PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Certifikát Certifikát


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist