PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
LINIUS®
(04.08.09)
Představujeme Vám fasádní lamelový systém Linius, který naše společnost uvádí na český trh.

TOPFIX®
(17.06.09)
Topfix® je první šikmá ochranná clona proti slunci s použitou revoluční technologií: kombinace známé technologie Fixscreen® a napínacím systémem Dyneema®.Naši partneři:

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy

PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy
Stínění všeobecně
PELZ - stínící technika, zastínění, slunolamy STÍNĚNÍ VŠEOBECNĚ

Během posledních několika let architektura pokročila a doby architektonické jednotvárnosti jsou pryč. Dnes už i rodinné domy překvapují svou moderní architekturou. Stínící technika je neopominutelnou součástí těchto staveb. Dnes jsou zcela nové požadavky a tento vývoj potřebuje také nové výrobky, které jsou v souladu s aktuálními řešeními moderní architektury a zároveň tvoří esteticky vhodný celek.
Naše společnost se zabývá zejména externími stínícími prvky, které mají oproti vnitřnímu stínění spoustu výhod jako zajištění příjemných světelných podmínek, ale hlavně nesrovnatelně větší možnosti tepelné regulace v interiéru. Externí stínící systémy nám pomáhají zajistit příjemnou tepelnou pohodu, a to bez nároku na energii. Přestože pořizovací hodnota výrobků externího stínění je vyšší než u interiérových produktů, musíme myslet také na energetické úspory, které nám externí stínění zajistí. Tyto úspory jsou zejména na provozu klimatizace, nebo již při jejím pořizování. V případě použití externího stínění totiž nemusíme pořizovat velkokapacitní klimatizace s velkým výkonem a tudíž i spotřebou energie.
Spolu s finanční stránkou energetických úspor nesmíme zapomenout ani na ekologickou stránku. Pořízením našich stínících systému šetříte energii a zároveň vytváříte ekologicky šetrné prostředí v místnostech a budovách. Externí stínění nám navíc pomáhá dotvářet charakter domu. Ať již jsou to externí roletové stínící systémy se speciálními stínícími látkami, hliníkové stínící systémy – slunolamy, externí žaluzie nebo kazetové markýzy.
U všech výrobků nabízíme nepřeberné množství látek, barev a vzorů, mezi nimiž si vybere snad každý zákazník. Jednotlivé typy látek se liší i svými konkrétními vlastnostmi prostupu světla, možnostmi pohledu skrz látku, tak abychom mohli uspokojit každý požadavek našeho zákazníka.

Můžete si vybrat z těchto výrobků:

• Externí roletové stínící systémy

- Fixscreen®
- Miniscreen®
- Screenvent® Mistral
- Verandascreen® ( pro zastínění zimních zahrad)

• Externí hliníkové žaluzie

• Externí hliníkové stínící systémy – slunolamy

- Sunclips®
- Icarus®

• Externí hliníkové konstrukční clony proti slunci

- Loggia®

• Kazetové markýzy

- Skyline®
- Swingline®
- Prestige®

• Vertikální vnitřní žaluzie

• Solární laky heatshield a solární fólie


Pelz.cz - Copyright © 2008, Všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace
Partneři: - Stínící technika | Horizontální žaluzie |
TOPlist